Trapas 0.4

22. prosince 2009 v 15:12 | Ivča,Lucka a Teruška |  Ne intimčo
Trapas od Barca

Tak...byla jsem na Broučcích. Inscenace byla dokonalá. Velmi úsměvná a taková.....jakoby pozitivně naladěná. Děti v hledišti s herci skvěle spolupracovali, když křičeli na mravence zdařbůh apod. Celé to bylo takové strašně milé. Okozlení z tohohle mi docela silně narušila kámoška (která byla v Polárce poprvé), která o přestávce prohlásila: "no, je to jako pro ty malý..". Vytočilo mě to, ale ještě jsem se zmohla na to být na ni příjemná, tak jsem odvětila: " No tak jasný" a v duchu mi už blikalo v hlavě: To je vážně tak pitomá, že si myslela, že když jdeme na Broučky, bude to představení pro dospělí? Ale nenechala jsem na sobě nic znát a druhou polovinu představení jsem si užívala naplno. Vlastně až moc naplno. BYla tam scéna, kdy Luboš Stárek jako mravenec všechny v hledišti přesvědčuje že všichni si myslí, že už je Brouček natolik poslušný, aby mohl poprvé letět svítit. Ví to Janinka, tatínek, maminka a.....Luboš ukázal na obecenstvo, aby děti řekli, kdo to ještě ví. V hledišti ticho, tak jsem to chtěla zachránit a nahlas jsem řekla: "já taky", načež Luboš Stárek na to: Beruška to ví!. Achjo. Bylo vidět, jak jsem herce pobavila. A není divu. Sama bych se radši neviděla, ale smála jsem se, protože celá ta situace se už nedala jinak vyřešit. Polovina herců se pousmála, hlediště taky podezřele zašumělo. No, co už. Bavila jsem se dál, ale do konce představení jsem už radši mlčela. Ale co jsem věděla jistě, to bylo to, že na to všichni budeme ještě dlouho vzpomínat.
Jenže tímhle příběh nekončí. Další trapas už bych opravdu nemohla připustit, ale opět mě pěkně naštvala kamoška, která u nás ten den bohužel i spala. Seděla na gauči a prohlížela si kalendář z městského divadla. Pak vyslovila větu, za kterou jsem jí chtěla vyškubat vlasy, šíleně ji seřvat a vyhodit z mýho pokoje: "je vidět že Městký divadlo to má lepší než Polárka". Nebyla jsem schopná ze sebe vydat hlásku. Chvilku se odmlčela a pak dodala: " ...z hlediska vybavení". To už na mně bylo moc. Chtělo se mi brečet a zároveň kamošku zabít. Co si jako myslí?! Moc dobře ví jak Polárku miluju a ona si klidně řekne tohle! Dost naštvaným hlasem jsem jí odpověděla: " To se nedá srovnávat, Polárka je divadlo menší a má všechno co potřebuje, aby mohla udělat úžasný představení. Mlčela. O Polárce se pak už nezmínila a já jsem došla k závěru, že v Polárce už ji se mnou nikdo neuvidí. Mrcha...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Photo-Shoots/Alík Photo-Shoots/Alík | Web | 22. prosince 2009 v 15:15 | Reagovat

Ahoj!Mám blog o photoshootech.Můj blog by ti mohl pomoct třeba na výrobu designů.Prosím podívej se a určitě zanech koment..Plsky,ale i k jiným článkům...Děkuju!:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama